Home Mechanizace - Robotizace Robotizace FANUC

Robotizace FANUC

Robotizace FANUC

Naše společnost v oblasti robotizace a automatizace spolupracuje s firmou LaserTherm Plzeň, která je integrátorem robotů FANUC. 

Nabízíme robotické řešení svařování metodou MIG/MAG, TIG, LASER, navařování, kalení, čištění povrchu jak v oblasti dodávek technologií, tak v oblasti kooperačních prací.

Základní informace Soubory ke stažení Galerie a video

Základní informace

FANUC Robotics je společnost zabývající se vývojem automatických řešení zvyšujících zákazníkovu produktivitu práce. FANUC Robotics je nadnárodní společnost zajišťující služby na Asijských, Amerických a Evropských trzích.

V roce 1998 FANUC jako největší světový výrobce robotů zvýšil výrobní kapacitu na 18.000 robotů za rok.

FANUC Robotics Evropa zahájil svoji činnost v Německu v roce 1985 a založil centrálu v Echternachu v roce 1993. V Evropě operuje pomocí poboček v Antverpách, Barceloně, Coventry, Miláně, Paříži a Stuttgartu.

FANUC Robotics je znám vysokou kvalitou svých robotů se spolehlivostí 99,99%. Tato vynikající spolehlivost se projevuje ve vysoké produktivitě automatických systémů zákazníků. Široká síť systémových partnerů FANUCu zaručuje navržení systémů splňujících specifické požadavky zákazníků na jejich automatizované pracoviště.

FANUC Robotics Evropa například dodal v minulém roce 2.500 robotů do továren na výrobu Opelu Astra v Německu, Belgii a Velké Británii. Automobilový průmysl tvoří v Evropě 50% prodeje FANUC.

Roboty FANUC pokrývají celou řadu aplikací jako manipulace, paletizace, balení, polohování, zakládání do přístrojů, automatizace lisů, dělení materiálu, obloukové svařování, lakování a sestavování.

Máte nějaký
dotaz?
V případě jakéhokoliv dotazu ohledně našich produktů nás kontaktujte. napište nám