Home Odsávání - Filtrace

Odsávání filtrace

Při procesu svařování vznikají škodliviny, nebezpečné dýmy a výpary. Svářeče a obsluhu je potřeba chránit odsáváním. V naší nabídce je sortiment německého výrobce KEMPER, který se specializuje na tuto problematiku. 

přečíst více
Základní informace Soubory ke stažení Galerie a video

Základní informace

V nabídce jsou odsavače mobilní, stacionární vybavené filtry, které škodlivý vzduch přefiltrují a vrací ho čistý zpět do pracovního prostoru. Podobná filtrace se také používá při broušení s využítím samočistících filtrů. Jako příslušenství nabízí firma KEMPER ochranné svářečské zástěny a plachty které odolávají jiskrám až do teploty 1100°C.

K osobní ochraně svářeče patří také filtroventilační dýchací jednotky které se instalují přímo do svářecích helem a kukel nebo brusných štítů. Tento sortiment dodáváme od českého výrobce MALINA SAFETY pod označením CLEAN - AIR. V nabídce jsou jednotky akumulátorové které pracují s dobíjecím akumulátorem se svobodou volného pohybu. Další systém je napojený na rozvod čistého vzduchu ale pracovník je spojen hadicí se zdrojem čistého vzduchu (kompresor, rozvod). Tato varianta je vhodná pro stacionární pracoviště. Bateriové systémy jsou vybavené filtrem který přefiltruje škodlivý vzduch a vhání čistý přefiltrovaný vzduch do dýchací zony pracovníka.

Máte nějaký
dotaz?
V případě jakéhokoliv dotazu ohledně našich produktů nás kontaktujte. napište nám