Home Menu Aktuality

Aktuality

2.6.2024

Cenová AKCE na novou svářečku KEMPPI MINARC T 223 ACDC

Firma KEMPPI OY představuje novou třídu multifunkčních zařízení MINARC T o výkonu 220A, napájené 230V, určené pro svařování metodou TIG AC/DC, MMA a integrovanou funkcí elektrochemického čištění nerezových svarů. 

Cenová AKCE se slevou -30% platí na písemné objednávky do 30.8.2024

přečíst
5.11.2023

AKCE Ruční laserová svářečka LARISA

Cenová AKCE na ruční laserovou svařečku prodloužena do 31.5.2024

přečíst
10.3.2024

Nabídka pracovní pozice

firma ARC-Heating hledá nové kolegy do týmu na pozici operátor tepelného zpracování. Více info v letáku v příloze.

přečíst
4.2.2023

Nová kompaktní svářečka KEMPPI Master M

Master M je nová řada multiprocesních přenosných a kompaktních zdrojů o výkonu 200A, 320A, 350A určené pro montážní i dílenské svařování metodou MIG/MAG, SynergicMIG, PulseMIG, Double PulseMIG, TIG DC, MMA. Nová generace softwarů řady MaxSpeed, MaxPosition, MaxCool. Nahrazuje stávající řadu FITWELD, KEMPACT MIG, KEMPACT PULSE.

přečíst
26.12.2022

Nová svářečka KEMPPI X5 FastMig

Firma KEMPPI OY představuje novou řadu multifunkčních zdrojů X5 FastMig, určeno pro metody MIG/MAG, PULSE MIG, TIG, MMA, GOUGING. Výkon 400-500A, oddělené podavače, vodní chlazení, nová generace softwarů řady MaxSpeed, MaxPosition, MaxCool. Nahrazuje stávající řadu FastMig M, FASTMIG X.

přečíst
20.3.2022

KEMPER Premium partner

Firma TRADE byla jmenována Premiovým partrnerem firmy KEMPER. Můžete se těšit na akce zaměřené na odsávání svářecího dýmu. 

Na měsíc duben a květen vyhlašujeme slevu na mobilní pojízné filtrační jednotky KEMPER SmartMaster, ProfiMaster, SmartFil, MaxiFil.

přečíst
15.1.2020

Nová svářečka MASTERTIG NEW

Firma KEMPPI představuje novou generaci svařovacích zdrojů řady MASTERTIG která nabízí výkon 230, 300, 400, 500A DC, AC/DC. Modulární řešení nabízí plynem chlazený nebo vodou chlazený systém. Na výběr jsou ovládací panely tlačítkové nebo display s systémem ovládání WeldAssist. Tento systém Vás provede nastavením svařovacích parametrů pomocí symbolů. Jedná se o velice intuitivní ovládání které poskytne správné nastavení parametrů i méně zkušeným svařečům. Odolný nárazový kryt pohltí nárazy. Přepravní vozíky PivotSafe ulehčí nakládání lahve s plynem pomocí sklopné desky. Bezdrátové Bluetooth nožní pedály mají dosah až 100m. Nová řada svařovacích hořáků FlexLite se vyznačuje flexibilní rukojetí, pokryje celou řadu výkonu, různé typy a tvary těla, dálkové regulace, spotřebních dílů včetně průhledného sítka. Celý systém komunikuje se systémem WeldEye - monitoring, správa a dokumentace svařovacích parametrů a systému kvality svařování, je připraven pro průmysl 4.0

Nahrazuje stávající řadu MASTERTIG MLS

přečíst
10.9.2019

Nové svářecí kukly KEMPPI

Firma KEMPPI inovuje nabídku svářecích kukel řady ALFA, BETA GAMA. Vyznačují se odklopným štítem a velkým průzorem pro broušení a kontrolu svarů. Kukly jsou nabízeny s černým pasivním sklem DIN11 nebo se samostmívacími kazetami ADF o stupni zatemnění DIN 9-15, režimy svařování, broušení a pálení. Kukly jsou v nabídce samostatné nebo v kombinaci s filtroventilační dýchací jednotkou bateriovou nebo pressure system -  nejvyšší kategorie ochrany TH3.

přečíst
10.9.2019

Nová generace svářecích hořáků KEMPPI

Firma KEMPPI inovuje svojí řadu svářecích hořáků FlexLite MIG/MAG s označením GX, TIG s označením TX

přečíst
11.5.2019

NOVÁ PREMIOVÁ SVÁŘEČKA KEMPPI X8

Firma KEMPPI představuje nevyšší řadu X8 o výkonu 400-600A vodou chlazené, s odděleným podavačem pro svařování metodou MIG/MAG, Synergický MIG, PULSE, Double PULSE MIG, včetně specielních softwarových režimů WiseFusion, WiseSteel, WiseRoot, WisePenetration, WiseThin, RGT. Nový revoluční ControlPad umožňuje bezdrátové ovládání zařízení včetně komunikace s digitální WPS a systémem WeldEye. Tento systém je plně připraven na průmysl 4.0 - digitální a bezdrátový přenos parametrů, dat, monitoring a správa svařovacích parametrů, celého systému kvality svařování.

přečíst
11.2.2019

Přestěhování provozovny ARC-Heating Brno

Upozorňujeme na změnu adresy provozovny na tepelné zpracování firmy ARC-Heating která se od 11.2.2019 přestěhovala do areálu Královoposká v Brně. Více info v přiloženém letáku. V případě Vašeho zájmu budeme rádi když se na nás obrátíte s poptávkou.

S pozdravem Pavel Netík, vedoucí provozu, realizace zakázek

ARC-Heating provozovna Brno

Křižíkova 68a (areál KRÁLOVOPOLSKÁ)

612 00 Brno

Mobil: 777 852 799

E-mail: netik@arc-heating.cz

přečíst