MINARCTIG

MINARCTIG

Nový model přenosného invertorového zařízení určené pro montážní svařování TIG DC proudem a MMA (obalená elektroda) o výkonu 200 - 250A nahrazující starší řadu MASTERTIG 1500 / 2200.

Základní informace Technické informace Soubory ke stažení Galerie a video

Základní informace

MINARCTIG EVO 200, MINARCTIG 250

Nárazuvzdorný obal, odolný vůči prachu a vodě, svařuje i na dlouhý přívodní napájecí kabel přes 100m, není náchylný na podpětí v síti (PFC technologie), napojit lze na generátor. Digitální ovládací panel obsahuje: regulace předfuku / dofuku plynu, regulace náběru / doběhu proudu, 2 / 4 takt, vysokofrekvenční / kontaktní zapalování, volba metody obalená elektroda / TIG, možnost dálkové regulace potenciometrem na kabelu / pedál / na hořáku. Ovládací panel MLP který je navíc vybaven funkcí PULS (se snadným nastavením frekvence podle diody) a funkcí MINILOG (svařování ve dvou proudových hladinách). Výkon 200A napájený na 220V, výkon 250A napájený na 380V.

Na trh přichází v současné době novinka: možnost připojení vodní chladící jednotky pro chlazení hořáku. Jednotka se pomocí sady šroubů připojí pod zdroj a může se přepravovat společně se zdrojem.

Máte nějaký
dotaz?
V případě jakéhokoliv dotazu ohledně našich produktů nás kontaktujte. napište nám