Home Plasmové řezání Plasmové systémy Hypertherm

Plasmové systémy Hypertherm

Historie společnosti v technologii řezání plazmou. Během 40 let vyrostla firma Hypertherm z malé R & D group, aby se stala světovou vůdčí firmou ve výrobě a prodeji zařízení pro řezání plasmou. 

přečíst více

Výrobní řada jednoho z největších světových výrobců plazmových zdrojů firmy Hypertherm USA, s novými moderními technologiemi jak u zdroje proudu, tak u hořáku, řeže rychleji a hospodárněji než kterékoliv dnes prodávané zařízení.

Řezací kyslíkové systémy HYPERTHERM HT, HSD a HPR s kyslíkovými technologiemi HyFlow Vortex a LongLife.

Vaše zařízení pro řezání plazmou představuje významný investiční vklad. Skutečnost, že jste si vybrali zařízení Hypertherm, dokazuje, že jste hledali přednosti špičkového výkonu a vynikající kvality řezání.

Vedle svého hlavního sídla a výrobního závodu v Hanoveru, ve státě New Hampshire má Hypertherm filiálky v Německu, Singapuru, Spojeném Království a prodejní společnost ve Francii. V současné době zaměstnává přes 700 pracovníků a má rozsáhlou světovou distribuční síť a servisní OEM síť. Výrobky Hypertherm řežou většinu kovů a používají se v rozmanitých aplikacích počínaje ruční, mechanizovanou výrobou, stavbou lodí, zemních strojů a uměním konče. Používají se jak v dílnách a výrobách, tak na montážích a servisech. Celosvětově má firma HYPERTHERM většinový podíl na trhu, a to díky své kvalitě a technické vyspělosti.

Odkaz na stránky výrobce HYPERTHERM USA

V 1.Q.2014 uvádíme na trh nové ruční plasmy:

* POWERMAX 30XP - výkon 35A, napájení 230V, hmotnost 9kg, proti předchůdci má nový model o 50% větší řezný výkon jak v rychlosti tak v řezné kapacitě 10mm čistý řez, 16mm oddělovací kapacita. Nahrazuje model POWERMAX 30

* POWERMAX 125 - výkon 125A, napájení 400V, hmotnost 49kg, nový nejsilnější vzduchem chlazený systém pro ruční i strojní pálení, řezná kapacita 38mm čistý řez, 57mm oddělovací kapacita

Další informace v přiložených materiálech. V případě Vašeho zájmu o předvedení zařízení kontaktujte naší firmu.

Máte nějaký
dotaz?
V případě jakéhokoliv dotazu ohledně našich produktů nás kontaktujte. napište nám