KEMPPI

KEMPPI

Svářecí kukly KEMPPI 

Firma KEMPPI nabízí inovované řady svářecích kukel ALFA, BETA, GAMA, DELTA, ZETA.

Slevová akce na svářecí kukly KEMPPI BETA e90 při zakoupení nové svářečky kukla ZDARMA, platí na písemné objednávky do 31.12.2023

Více info v přiloženém letáku.

Základní informace Soubory ke stažení Galerie a video

Základní informace

 

Svářecí kukly ZETA - NOVINKA

 

Novinkou v nabídce finské firmy KEMPPI je nová řada svářecích a brusných kukel ZETA, jejíž nevyšší předností je LED osvětlení, kterým si osvětlujete přímo pracovní prostor. Napájení je pomocí dobíjecího akumulátoru, který je umístněn v zadní části hlavového kříže. Tato řada je rozdělena na brousící štít s velkým panoramatickým výhledem. Řada svářecích kukel mají nové samostmívací kazety ADF SA60Z Vision+ které nabízí věrné podání barev, světlejší výhled v rozetmělém stavu, to vše působí proti únavě očí. Režim svařování, pálení a broušení se dá přepínat z vnější strany kukly. V případě osvětlení LED přepínač na reřim zapnuto/vypnuto/AUTO. Stupeň zatemnění DIN 4/5 8-12. Tato kazeta má kromě solárního napájení vyměnitelné záložní baterie CR3250. Jako příslušenství do samostmívacích kazet je možné si objednat diotrické vložky o parametrech DIO 1,0 1,5 2,0 2,5. Dále jsou v nabídce kožené ochrany krku a hlavy.

 

Svářecí kukly eALFA, eBETA

inovovaná řada kukel eALFA, eBETA  používá jeden typ skeletu který je vyroben z kvalitního vysoce odolného materiálu. Odklopný průzor umožňuje svářeči lepší orientaci mimo svařování a díky čiré ochranné folie je možnost brousit bez sundání přilby z hlavy. Řada ALFA využívá průzor o velikosti 60x110, řada BETA využívá velikost průzoru 90x110. ALFA e60P a BETA e90P jsou přilby vybavené pasivním tmavým sklem DIN 11 s možností doobjednání skla o tmavosti DIN 8-14. ALFA e60A je vybevena ADF samostmívací kazetou SA35 s ochranou DIN 9-13. BETA e90A, má novou inovovanou ADF samostmívací kazetu SA60B o ochranném rozsahu DIN 9-13 pro svařování, režim broušení a režim GOUGING (pálení plazmou). Tato kazena využívá novou technologii LifeColor pro reálné zobrazení barev. Tato kazeta má kromě solárního napájení vyměnitelné záložní baterie CR2032. BETA e90X je vybavená ADF samostmívací kazetou XA47 s digitálním ovládáním, režim svařování má rozsah DIN 9-13, 14-15 (jedná se o jedinou kazetu, která má v nabídce DIN 14-15 - vhodné např.pro svařování hliníku vysokým proudem). Dále režim broušení a režim GOUGING (pálení plazmou). Tato kazena využívá novou technologii LifeColor pro reálné zobrazení barev. Tato kazeta má kromě solárního napájení vyměnitelné záložní baterie CR3250. Jako příslušenství do samostmívacích kazet je možné si objednat diotrické vložky o parametrech DIO 1,0 1,5 2,0 2,5. Dále jsou v nabídce kožené ochrany krku a hlavy. Novinkou v roce 2022 je kukla BETA SH, která je spojená s ochrannou přilbou a chrániči sluchu.

 

Svářecí kukly GAMA

Nejvyšší řada svářecích kukel GAMA, které se vyznačují odklopným štítem a velkým panaromatickým průzorem pro broušení a kontrolu svarů. Kukla je nabízena s černým pasivním sklem DIN11 nebo se samostmívací kazetou SA60 o stupni zatemnění DIN 4/5 8/9-13, kazeta XA74 o stupni zatemnění DIN 4/5 8/9-13 14/15. Nejvyšší model XFA má navíc LED osvětlení, které se používá na přisvícení temných prostor. Kukly se dají používat samostatně nebo v kombinaci s filtroventilační dýchací jednotkou bateriovou nebo pressure system - nejvyšší kategorie ochrany TH3.

 

Svářecí kukly DELTA

Svářecí kukly řady DELTA jako jediné v nabídce mají integrovanou ochranou tvrdou helmu pro splnění normy EN397. Vyznačují se odklopným štítem a velkým panaromatickým průzorem pro broušení a kontrolu svarů. Kukla je nabízena s černým pasivním sklem DIN 11 nebo se samostmívací ADF kazetou SA60B o stupni zatemnění DIN 9-13 pro svařování, režim broušení a režim GOUGING (pálení plazmou). Tato kazena využívá novou technologii LifeColor pro reálné zobrazení barev. Tato kazeta má kromě solárního napájení vyměnitelné záložní baterie CR2032. Kukly se dají používat samostatně nebo v kombinaci s filtroventilační dýchací jednotkou bateriovou nebo pressure system - nejvyšší kategorie ochrany TH3. Jako příslušenství do samostmívacích kazet je možné si objednat diotrické vložky o parametrech DIO 1,0 1,5 2,0 2,5. Dále jsou v nabídce kožené ochrany krku a hlavy a ochranu sluhu - hluchátky.

Máte nějaký
dotaz?
V případě jakéhokoliv dotazu ohledně našich produktů nás kontaktujte. napište nám