Home Příslušenství pro svařování Ochranné oděvy a rukavice Weldas

Ochranné oděvy a rukavice WELDAS

Ochranné oděvy a rukavice WELDAS

Holandská firma WELDAS se přes 20let zabývá výrobou ochranných pracovních oděvů, rukavic a příslušenství pro svařování. Používají výhradně kvalitní výběrové kůže, špičkové materiály, přírodní barviva, kevlarové nitě pro vyšší pevnost švů. Co se týká kvality a životnosti tak se jedná o špičku na trhu.

Základní informace Soubory ke stažení Galerie a video

Základní informace

Široký sortiment rukavic, oblečení a příslušenství pro svařování. Výrobky jsou dodávány v různých variantách a velikostech, je důležité si vyzkoušet správnou velikost. Výrobky s materiálem ComfoFlex se vyznačují vysokým komfortem užívání díky vzduchové izolaci a schopnosti absorbovat pot. Na oblečení používají odizolované kovové části elektricky testováno, certifikace CE,TUV, ISO, EN na každý výrobek certifikát. Výrobky firmy WELDAS se vyznačují především vysokou životností, která je 5-10x delší než běžné výrobky na trhu. V nabídce je široký sortiment:

 

  • svářečské rukavice pro metodu MMA, MIG/MAG
  • svářečské rukavice pro metodu TIG
  • pracovní rukavice
  • svářečské oblečení
  • ochranné zástěny a deky
  • příslušenství pro svařování

 

V lednu 2015 uvádí na trh novou řadu ochranných svářecích oděvů řady ARC KNIGHT. Řada je z odolné FR bavlny se zesílením s gramáží 520g/m2. V nabídce jsou kabáty i s kombinací s koženými zástěrami a kalhoty s laclem. V příloze je prospekt s popisem a velikostmi. Pro cenovou nabídku a vyzkoušení kontaktujte naší firmu.

Máte nějaký
dotaz?
V případě jakéhokoliv dotazu ohledně našich produktů nás kontaktujte. napište nám